#

tel/fax 22 776 28 39
potofi@potofi.pl

INNE PRACE ŚLUSARSKIE


Oferujemy Państwu usługę spawania konstrukcji aluminiowych i stalowych takimi metodami jak:

  1. spawanie gazowe, w płomieniu gazowym acetylenowym, stosowane jest do spajania blach o grubości od 0,4 mm do 40 mm.
  2. spawanie elektryczne
  3. spawanie metodą MIG/MAG, spawanie łukowe, drutem spawalniczym w osłonie CO2 lub Argon+CO2
  4. spawanie metodą TIG, spawanie elektrodą wolframową nietopliwą w osłonie argonu – w tej metodzie można spawać aluminium oraz stal kwasoodporną

 

Proponujemy również wykonywanie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium tj:

 

Do łączenia aluminium i jego stopów wykorzystujemy wiele metod spawania. Najczęściej wybierane jako gazy osłonowe przy spawaniu aluminium są argon i hel. Wysokotopliwa warstwa tlenków na powierzchni aluminium wymaga zastosowania spawania drutem elektrodowym z biegunem dodatnim (MIG) lub prądem zmiennym elektrodą nietopliwą (TIG). Jednak w zależności od stosowanej w danych warunkach produkcyjnych technologii spawania stosujemy także różnego rodzaju sprzęty do spawania stopów aluminiowych. Mogą to być palniki acetylenowo – tlenowe oraz automaty do spawania na warstwie topnika, a także urządzenia do spawania w osłonie argonu (metody TIG i MIG)

 

Wykonujemy części oraz wszelkie oprzyrządowanie na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Pracownicy naszego biura służą doradztwem i pomocą naszym Klientom. Oferowane przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem wykwalifikowanych pracowników, którzy nabyli swoje doświadczenie podczas wieloletniej praktyki w branży metalowej.

Nasze usługi wykonujemy terminowo, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów w oparciu o uzgodnione specyfikacje technologiczne, wzorce i założenia projektowe. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi spotkają się z Państwa zadowoleniem.